З Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні жителі Великодимерської об`єднаної територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди  Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Сьогодні ми віддаємо данину пам’яті жертв нацизму та вшановуємо звитягу всіх тих, хто чинив опір страшному злу минулого століття – фашизму. В доземному поклоні низько схиляємо голови в пам’ять про фронтовиків, хто на своїх плечах, ціною власного здоров’я і життя достойно ніс тягар воєнного лихоліття, виборюючи у ворога кожен клаптик рідної землі.  В пам’ять про тих, хто самовідданою працею в тилу героїчно наближав світлий і радісний День Перемоги.

Минають роки, у вічність відходять очевидці тих подій, але не маємо права їх забувати. Про це нагадуватимуть пам’ятники та обеліски, меморіальні дошки та музеї. А для всіх нас і прийдешніх поколінь найголовніший меморіал на віки – це збережена пам’ять у наших серцях та віра у незламність і всеперемагаючу силу українського народу.

Сьогодні це підтверджують і нинішні воїни, яким доводиться відстоювати на сході країни головні цінності волелюбного українського народу – свободу, незалежність і суверенітет. І всупереч зовнішнім загрозам ми всі віримо, що гідно вистоїмо і в цій складній боротьбі.

Бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя і добробуту в родинах, взаємоповаги і примирення в нашому суспільстві. Нехай на українській благословенній землі запанує мир, спокій, радість і добро!

З повагою

селищний голова

Великодимерської ОТГ                                                                Анатолій БОЧКАРЬОВ


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада