З 77-ю річницею визволення Великої Димерки від нацистських загарбників!

Шановні жителі селища Велика Димерка!

Цими вересневими днями ми відзначаємо 77-у річницю визволення від нацистських загарбників нашої славної малої Батьківщини – Великої Димерки. Саме 23 вересня 1943 року воїнами 163-ої Волинської дивізії і 121 дивізії 8-ї армії відбулося її остаточне звільнення від ворожої окупації, яка тривала два роки – з 19 вересня 1941 року.

Усі ми – від людей старшого покоління і до підростаючого маємо пам’ятати про немеркнучий подвиг визволителів, яких, на жаль, вже майже не залишилося в живих. Тож, сьогодні в доземному поклоні схиляємо голови перед пам’яттю про тих, хто боронив рідну землю від страшного ворога, хто відвойовував українські землі, жертвуючи своїм життям заради майбутнього. Дякуємо всім, хто цілодобово своєю тяжкою працею виборював перемогу в тилу та згодом відбудовував країну, підіймаючи її з руїн і розрухи.

Сердечно вітаю всіх із 77-ю річницею визволення Великої Димерки від фашистських загарбників. Нехай  сила нашої героїчної землі й надалі допомагає долати труднощі, будувати достойне мирне майбутнє заради процвітання нашого селища, всієї Великодимерської громади та й України в цілому.

                                                          З повагою селищний голова Анатолій Бочкарьов


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада