З 76-ю річницею визволення Великої Димерки від нацистських загарбників!

Шановні жителі селища Велика Димерка!

Цими вересневими днями ми відзначаємо 76-у річницю визволення від нацистських загарбників нашої славної малої Батьківщини – Великої Димерки. Саме 23 вересня 1943 року воїнами 163-ої Волинської дивізії і 121 дивізії 8-ї армії відбулося її остаточне звільнення від ворожої окупації, яка тривала з 19 вересня 1941 року.

Усі ми – від людей старшого покоління і до підростаючого маємо пам’ятати про немеркнучий подвиг визволителів, яких, на жаль, вже майже не залишилося в живих. Тож, сьогодні в доземному поклоні схиляємо голови перед пам’яттю про тих, хто боронив рідну землю від страшного ворога, хто відвойовував українські землі, жертвуючи своїм життям заради майбутнього. Дякуємо всім, хто цілодобово кував перемогу в тилу та згодом відбудовував країну, підіймаючи її з руїн і розрухи.

Сердечно вітаю всіх із 76-ю річницею визволення Великої Димерки від фашистських загарбників. Нехай  сила нашої героїчної землі допомагає долати труднощі, будувати достойне мирне майбутнє заради процвітання нашого селища, та й України в цілому.

                                                          З повагою селищний голова Анатолій Бочкарьов


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада