Вітання з православним святом!

Шановні жителі Великодимерської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди православного свята – Днем Собору Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних. Для жителів Великої Димерки  –  21 листопада є особливим днем. Адже Архистратиг Михаїл вважається покровителем селища. Його зображення наслідує ікону, що розміщена у місцевому храмі, а також маємо можливість споглядати образ святого на геральдичній символіці селища Велика Димерка, яка затверджена у вересні 1998 року. Це свято – головне з усіх свят на честь святих ангелів. А Архангел Михаїл утвердився як вождь усього ангельського світу, вірного Богові.

Бажаю всім жителям Великодимерської громади міцного здоров’я, злагоди і взаєморозуміння. Будьте мудрими і сильними як сам покровитель ангелів. Завжди бережімо у своєму серці віру в Бога і любов до близьких.  Нехай добро завжди перемагає  зло, миру в кожну домівку, благополуччя і  здійснення всіх добрих намірів і сподівань в ім’я розквіту всієї громади.

 

З повагою

Великодимерський селищний голова                                                                                                                                                 Анатолій БОЧКАРЬОВ

 

 


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада