Вітання селищного голови з нагоди Міжнародного жіночого дня

                                                                                       Дорогі жінки!

Ви, як і весна, даруєте світу ніжність і красу.  Все прекрасне, що є у житті, пов’язане з жінкою любов, сім’я, продовження роду, радість і сердечне тепло.  Крізь роки і випробування несуть наші жінки доброту, ніжність і милосердя.  Багато з вас поєднує  обов’язки берегинь домашнього вогнища з участю як у трудовій, так і у громадській  діяльності. І в нинішній непростий час демонструєте зразки виваженості, терпіння і  відповідальності

Виконуючи безліч професійних обов’язків, невимушено долаючи кар’єрні сходинки, жінки в той же час встигають мати бездоганний вигляд, бути лагідними мамами, вірними дружинами, турботливими доньками.

Ніколи не втрачайте бажання подобатися, бути цікавими і привабливими, і хай на все це у вас буде достатньо часу і можливостей.

Зичу вам терпіння і любові, комфорту та затишку в душі, емоцій і тепла в серці, розсудливості і ясності в думках, ініціативності й творчості в діях, здоров’я та краси в тілі, а також чистого й взаємного кохання! Нехай кожен день буде сповнений приємними турботами, радістю і позитивними емоціями!

                                                        З повагою селищний голова Анатолій БОЧКАРЬОВ


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада