Вітання до Дня захисту дітей

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей спеціалісти відділу соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім’ї та молоді виконавчого комітету Оксана Леоненко та Лідія Хачатрян  відвідали КЗ «Дитячий будинок «Надія» для дітей сиріт і дітей позбавлених батьківського піклуван-ня».  Від імені селищного голови Анатолія Бочкарьова, депутатського корпусу привітали хлопчиків і дівчаток, які виховуються в закладі, зі святом, побажали їм міцного здоров’я, добра, радості в житті та здійснення дитячих мрій.   Діти також отримали настільні розвиваючі ігри та солодощі. Представники виконавчого комітету побували і в селах Рудня, Бобрик, Шевченкове та смт Велика Димерка, де також привітали дітей, родини яких перебувають в складних життєвих обставинах.

Староста Жердівського старостинського округу Тетяна Зубко відвідала прийомну родину «Мірко», та п’ятеро діток із вищезгаданої категорії сімей, що проживають на під-відомчій території,  і також передала їм вітання й подарунки.

Виконавчий комітет висловлює щиру вдячність депутату селищної ради Тарасу Науменку за фінансову підтримку в придбанні подарунків для дітей та ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» за надану продукцію-соки.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада