Віншували захисників України

14 жовтня в державі разом із Покровою Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва відзначали й відносно молоде свято – День захисника України. Для славних захисників  з Великодимерської об’єднаної територіальної громади цього дня за ініціативи ветеранів російсько-української війни та за підтримки Великодимерської селищної ради та Шевченківського старостинського округу організовано урочисті заходи в селі Шевченкове. Святкова програма була змістовна і цікава для всіх категорій населення.

Особливе задоволення, безперечно, отримали хлопчики під час показу військової техніки та зброї, організованого  вибухотехнічною службою ГУ НП в Київській області. Для підростаючих захисників було проведено майстер-клас – збирання-розбирання зброї.  Представники  кінелогічного центру ГУ НП в Київській області провели показові виступи службових собак.

Цікавим і пізнавальним для учасників свята було й спілкування з безпосередніми учасниками бойових дій, які мужньо боронили суверенітет і незалежність України на сході.

Бажаючі мали змогу помірятися силами і фізичною витривалістю у спортивному турнірі «Козацькі розваги».

І звичайно ж, яке свято захисника без традиційної солдатської каші, якою смакували всі – від малого до людей старшого покоління.

Далі урочистості продовжилися на сцені  Шевченківського будинку культури.

Голова Броварської районної ради Сергій Гришко вручив учасникам бойових дій відзнаки Президента України. Подяки та подарунки захисники та рідні загиблих і безвісти зниклого отримали від селищного голови Великодимерської ОТГ Анатолія Бочкарьова.  Сьогодні свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України переплелися воєдино і символізують любов і шану українців до оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави. Тож на адресу захисників України линули слова щирої вдячності за мужність і героїзм та побажання здоров’я, довголіття, злагоди й взаєморозуміння. Подвиг учасників бойових дій завжди залишатиметься взірцем патріотизму, мужності й самопожертви.

Піднесений настрій всім присутнім  подарували виступи учасників художньої самодіяльності Шевченківського будинку культури та школярів місцевої школи.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада