Відзначили День фізичної культури і спорту

15 вересня у селі Рудня з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту відбулися спортивно-масові заходи за участю представників органів місцевого самоврядування громади, провідних спортсменів, тренерів, активістів фізкультурно-спортивного руху.

Відкриваючи урочистості, селищний голова Анатолій Бочкарьов, привітав зі святом всіх шанувальників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту. Адже заняття спортом не лише сприяють зміцненню  здоров’я, а й загартовують характер і волю. Тож, наше спільне завдання, – зазначив Анатолій Борисович, – залучати в спортивні зали, на спортивні майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків. Для цього створюються всі належні  умови. Підтвердженням цьому є той факт, що Велика Димерка завжди славилася достойними спортсменами, які зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет нашого краю. Тож, всім – фізичного здоров’я, наполегливості і натхнення, подальших перемог.

З вітальним словом до присутніх звернувся і староста села Рудня Олександр Карчевський, який також побажав всім присутнім міцного здоров’я, спортивного довголіття та вагомих здобутків.

Розпочалися заходи показовими виступами юних каратистів – вихованців тренера  Васюка Вадима Сергійовича, які демонстрували здобуті знання, вміння і техніку.

Потім всі присутні взяли участь у розминці фізкультхвилинка, яку провели аніматори талановитого колективу  «Кум-Ква, які підготували цікаву, веселу й змістовну програму дня і для найменшеньких.

Також всі бажаючі  взяли участь  у легкоатлетичному забігу.  І вже далі всі заплановані заходи також проходили  цікаво, весело й змістовно.

Так, між школярами громади відбувся футбольний турнір. У запеклій боротьбі перше місце вибороли руднянські футболісти, на другому – школярі з смт Велика Димерка, на третьому – тарасівські школярі.

  Збірні об’єднаної територіальної громади та смт Велика Димерка(за участю депутатів селищної ради) взяли участь у товариському матчі серед ветеранів футбольного руху. Результат – нічия (2:2), а точніше, як кажуть, – перемогла дружба.

 Слід відзначити, що всі футбольні колективи Великодимерської ОТГ отримали від селищного голови нові футбольні шкіряні м’ячі та кубки .

  Свої навики  і майстерність продемонстрували й юні шахісти (керівник Микола Степанович Базир).  Їх нагороджено грамотами і подяками селищного голови.

В цілому День фізичної культури і спорту пройшов злагоджено,  з користю для всіх – як для найменшеньких, так і для старших та дорослих  жителів громади, запрошених і гостей. Активну участь у підготовці і організації цього свята сектору культури і спорту надав вчитель фізичної культури Руднянського навчально-виховного об’єднання   Юрій Компанець.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада