Відвідали населені пункти громади

В рамках відновлення практики проведення керівництвом селищної ради виїзних прийомів  громадян за місцем їх проживання затверджено відповідний графік.

Так, 03 березня заступники селищного голови Олександр Куценко та Микола Губський побували в окремих населених пунктах Великодимерської громади. Зокрема, на прийомі в Бобрику довелося заслухати побутову проблему, щодо особистої неприязні, що виникла в стосунках однієї із родин. Проблема потребує вирішення, але,  зрозуміло, що вплинути  на відсутність моральності та порядності у сімейних стосунках  не завжди є можливим. У ході спілкування із очільником Бобрицького старостату Миколою Литвином обговорили питання, що стосуються освітлення та асфальтування вулиць, приведення у відповідність правовстановлюючих документів на окремі об’єкти освіти і культури. Також обговорили поточні питання, що стосуються  роботи старостату

Про роботу галузі культури на території Жердівського старостату поспілкувалися із очільницею даної громади Тетяною Зубко. Зокрема, Микола Іванович акцентував увагу на створенні художньої самодіяльності в населених пунктах. Це дасть можливість виявити талановитих і обдарованих особистостей, а відтак і сприятиме  організації змістовного й культурного дозвілля на селі.

Далі заступники селищного голови ознайомилися зі станом футбольного поля у селі Шевченкове. Під час огляду визначили план роботи щодо подальшого його облаштування з метою створення належних умов для повноцінних занять спортом.

Під час зустрічі із старостою села Рудня Олександром Карчевським обговорили стан справ, що стосується зрізання та кронування дерев, завершення ремонтних робіт в медичній амбулаторії та подальшого облаштування вхідної групи біля даного закладу. Також йшла мова про створення належних умов для гармонійного розвитку та  змістовного дозвілля підростаючого покоління й молоді; відновлення художньої самодіяльності та ін.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада