Відновлюється стадіон «Локомотив Арена»

Пройшло відносно небагато часу як на стадіоні «Локомотив Арена», що у селі Шевченкове, розпочалося його облаштування задля створення належних умов для занять спортом.

Для початку – завдяки спільним діям депутатського корпусу та виконавчого комітету Великодимерської селищної ради на чолі із селищним головою Анатолієм Бочкарьовим було розроблено відповідний проект. І  вже сьогодні – запланований обсяг робіт на завершальній стадії. Їх проведення перебуває під постійним контролем керівництва ради та Шевченківського старостату.

Зокрема, під час чергової робочої зустрічі із заступником селищного голови Олександром Куценком інструктор з фізичної культури КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Василь Норик, доповів про стан справ.

Зокрема, на стадіоні відновлено покриття футбольного поля – де потрібно,  підсіяно спеціальну газонну та укладено рулонну траву.  Триває облаштування глядацьких трибун та лав запасних. На часі – будівництво бігової доріжки. У планах – зробити стадіон освітлюваним. Також за власної ініціативи – спортсмени планують  збудувати роздягальні.

Змінюється територія й довкола стадіону. Її облагородили і тепер вона має цілком пристойний вигляд. Тож, вже зовсім скоро шанувальники спорту зможуть комфортно і повноцінно займатись на  стадіоні «Локомотив Арена».


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада