Відлунала щемливо-радісна мелодія шкільного дзвоника

Відлунала щемливо-радісна мелодія шкільного дзвоника

В навчальних закладах Великодимерської об’єднаної територіальної громади відбулися заходи, приурочені святу Останнього дзвоника. Це свято завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Звичайно, чутимуть його мелодію ще багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але особисто для одинадцятикласників, він пролунав сьогодні востаннє. По-особливому урочистий цей день і для  батьків випускників та вчителів. Адже, як і має бути, разом з дітьми пройшли роки шкільного життя, раділи їх успіхам, переймалися невдачами. А незабаром відкриється нова сторінка -вже дорослого життя. Коли доведеться самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати щасливе майбутнє.

Звертаючись до випускників Великодимерського НВО, селищний голова Анатолій Бочкарьов, побажав знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. – Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі!- наголосив Анатолій Борисович.- Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож, зичу учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. Подякував керівник громади і вчителям – за самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які повсякчас віддають своїм вихованцям. Побажав нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Слід зазначити, що представники виконавчого комітету Великодимерської ОТГ також взяли участь у святкових заходах – відвідали всі навчальні заклади громади. У ході свята успішних учнів нагороджено Грамотами і Похвальними листами за участь і переможні результати в учнівських олімпіадах, творчих конкурсах, спортивних змаганнях і олімпіадах.

 

Для інформації: цьогоріч у Великодимерській територіальній громаді початкову освіту здобули 300 дітей; середню- 219 і загальну – 295 юнаків і дівчат.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада