У Великодимерській об’єданній територіальній громаді пройшла благодійна зустріч з людьми похилого віку

За сприяння голови Броварської районної ради Сергія Гришка та Великодимерського селищного голови Анатолія Бочкарьова відбувся благодійний обід для людей похилого віку – жителів Великодимерської об’єднаної територіальної громади. У ході спілкування дідусі й бабусі щиро дякували за увагу і турботу з боку органів місцевого самоврядування. Зустріч з однолітками подарувала їм можливість згадати минуле, повернутись у молодість. Представники влади подякували представникам старшого покоління за мирне сьогодення, за невтомну працю, за відбудову нашої країни в роки післявоєнної розрухи, за неоціненний досвід і мудрі настанови.

Під час обіду запрошені отримали приємні враження і позитивні емоції, які подарував народний аматорський ансамбль «Калинонька». Не обійшлося й без подарунків – кожному вручили солодощі й фруктові соки від голови Великодимерської селищної ради.

У організації та проведенні благодійного обіду взяли активну участь відділ соціального захисту та сектор з питань культури виконавчого комітету Великодимерської селищної ради, міськрайонна організація Всеукраїнського товариства Червоний Хрест та інші.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада