Відбулось засідання виконавчого комітету

24 лютого відбулось засідання виконавчого комітету Великодимерської селищної ради. Члени виконкому заслухали питання, внесені до порядку денного. Так про підсумки роботи щодо звернень громадян у виконавчому комітеті Великодмимерської селищної ради за 2019 рік доповіла начальник відділу документообігу, звернень громадян. внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ Світлана Красіна.

Начальник відділу правового забезпечення Юрій Ткач представив на затвердження звіт про роботу адміністративної комісії виконавчого комітету Великодимерської селищної ради за 2019 рік.

Про затвердження звіту про свою роботу за 2019 рік доповів староста Бобрицького старостинського округу Микола Литвин.

Начальник відділу капітального будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури Галина Плотнікова поінформувала про внесення змін до рішення виконавчого комітету Великодимерської селищної ради від 20.08.2019 року № 203 та про затвердження кошторисної документації на об’єкти будівництва.

 Значна кількість проектів рішень стосувалася  надання дозволу на виготовлення паспорту прив’язки; впорядкування поштової адреси та присвоєння поштової адреси. З ними ознайомив начальник відділу земельних ресурсів та екології Олександр Рубанка.

Заслухавши та обговоривши зазначені питання, члени виконкому проголосували за прийняття відповідних рішень.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада