Відбулось засідання виконавчого комітету

19 листопада відбулось чергове засідання виконавчого комітету Великодимерської селищної ради. Члени виконкому заслухали питання, внесені до порядку денного.

Так, начальник відділу капітального будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури   Галина Плотнікова поінформувала про готовність господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Великодимерської об’єднаної територіальної громади до зимового періоду; затвердження проектно-кошторисної документації на об’єкти будівництва; про наміри передати в оренду майно комунальної власності; про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Начальник відділу  соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім’ї та молоді Оксана Яковенко доповіла про надання матеріальної допомоги на поховання мешканцям Великодимерської об’єднаної територіальної громади. Також йшла мова про  затвердження кандидатури особи з числа дітей-сиріт на отримання грошової компенсації для забезпечення житлом; про визначення часу побачень батька з дітьми; про закріплення житла за дитиною–сиротою.

Члени виконавчого комітету обговорили питання порядку денного, що стосувалися надання дозволу на виготовлення паспорту прив’язки; переведення садового будинку в житловий будинок;  впорядкування поштової адреси та присвоєння поштової адреси.

Обговоривши зазначені питання, члени виконкому прийняли відповідні рішення.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада