Відбулось засідання ради ветеранів

 05 лютого у приміщенні Бобрицького старостату відбулося засідання ради ветеранів Великодимерської об’єднаної територіальної громади за участю заступника селищного голови Миколи Губського, старост та керівників ветеранських осередків громади. Голова ветеранської організації Валентин Кузьмик ознайомив з питаннями порядку денного. Присутні заслухали та обговорили план роботи ради ветеранів на 2020 рік, внесли  доповнення та корективи для його подальшого затвердження.

В ході зібрання йшла мова про соціальний захист та надання фінансової підтримки пільгових категорій громадян, зокрема ветеранів війни та праці,  учасників бойових дій, які сьогодні продовжують відстоювати суверенітет та незалежність нашої країни. Детально про це поінформувала присутня на засіданні ради ветеранів начальник відділу соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім’ї та молоді Оксана Яковенко.

Порушувалося й питання щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді з метою формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття  любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України. Покликані сприяти цьому як навчальні заклади, так і влада на місцях. Зокрема, разом із старостами обговорено питання створення і облаштування в населених пунктах музейних кімнат та наповнення їх  відповідними експонатами, залучення до цієї роботи підростаючого покоління та безпосередніх учасників бойових дій.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада