Відбулось засідання конкурсного комітету

27 серпня у приміщенні Великодимерської селищної ради відбулося засідання конкурсного комітету з проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Великодимерської ОТГ. Відкриваючи засідання, в.о.селищного  голови, голова комітету  К.Прянішнікова зазначила, що проведенню даного засідання передував значний об’єм організаційної роботи, який належним чином виконали спеціалісти відділу економіки, інвестицій та публічних закупівель. Всі заходи виконуються з дотриманням чинного законодавства.

 В ході засідання члени конкурсного комітету, а серед них 50 відсотків становлять представники громадських організацій, діяльність яких пов’язана з автомобільним транспортом, розглянули конкурсні пропозиції  разом з пакетами документів,  поданими перевізниками-претендентами на конкурс з перевезення пасажирів. Під час розгляду встановлювалася правильність їх оформлення і подання.

Далі, згідно процедури, відбулося обговорення  і було проведено голосування. Його результати виявилися такими: претендентом на право здійснювати перевезення пасажирів на автобусному маршруті «Залізнична станція Бобрик-Рудня» – об’єкт конкурсу №1 є ФОП Новіков Анатолій Васильович; претендентом  на право здійснювати перевезення пасажирів на автобусному маршруті «Шевченкове-Велика Димерка (лікарня)» – об’єкт №2 є ФОП Пономаренко Іван Петрович. Їх і визнано переможцями.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада