Відбулася апаратна нарада

29 жовтня селищний голова Анатолій Бочкарьов провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та старостами. Мова йшла про питання забезпечення життєдіяльності громади. Зокрема, що стосується соціального захисту населення, то начальник відповідного відділу Оксана Яковенко поінформувала про підготовчу роботу щодо розробки програм; про звернення громадян, які звертаються за оформленням соціальних допомог; про обстеження соціально-побутових умов у неблагополучних сім’ях. Про стан справ у освітній галузі доповів начальник відділу освіти Олександр Бодня. Селищний голова вказав на недоліки щодо інклюзивного навчання і виховання хворих дітей. Також мова йшла про відсутність ведення в закладах освіти методичної роботи. Потребує негайного вирішення питання фінансування видатків на деякі освітні заклади. Адже, враховуючи законопроект «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», вони будуть виключені з державного бюджету. Тому вже сьогодні потрібно напрацьовувати відповідні заходи з метою недопущення виникнення проблем у майбутньому.

Заслухавши звіти старост щодо функціонування Жердівського. Шевченківського та Руднянського округів, Анатолій Борисович наголосив на налагодженні співпраці між старостами і громадськістю. З відповідальністю вникати в існуючі проблеми і приймати активну, безпосередню участь у їх вирішенні.

Директор комунального підприємства «Великодимерське» Микола Драний поінформував про забезпечення благоустрою в населених пунктах громади; про готовність до роботи в осінньо-зимовий період.

Начальник управління фінансів Оксана Косенко вчергове нагадала про заходи щодо зменшення податкового боргу.

Про підготовку звітів щодо виконання плану дій з реалізації Стратегії Великодимерської ОТГ до 2017 року, вчасне подання пропозицій до програми соціально-економічного розвитку та, що стосується державних закупівель, говорила начальник економіки, інвестицій та публічних закупівель Олена Гончаренко.

За результатами апаратної наради було надано відповідні доручення селищного голови.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада