Відбулась нарада з директорами шкіл

27 серпня в.о.селищного голови К.Прянішнікова взяла участь у нараді відділу освіти виконавчого комітету Великодимерської селищної ради з директорами закладів освіти та їх заступниками з навчально-виховної роботи.

Учасники зібрання обговорили результати об’їзду-огляду щодо готовності закладів освіти до нового навчального року.

Далі мова йшла про організацію навчально-виховного процесу в закладах освіти Великодимерської ОТГ. Зокрема, Катерина Валеріївна акцентувала увагу присутніх на вдосконаленні методичної роботи та впровадженні провідних освітніх методичних практик  для надання якісних освітніх послуг. Адже не секрет, що  якість навчально-виховного процесу школи, його результати певною мірою залежать від учителя, його теоретичної підготовки, педагогічної та методичної майстерності. І саме методична робота сприяє поліпшенню фахової підготовки педагогічних кадрів у школах, спонукає кожного вчителя до підвищення свого фахового рівня; сприяє взаємному збагаченню членів вчительського колективу педагогічними знахідками, дає змогу молодим учителям вчитися педагогічної майстерності у старших і досвідченіших колег, забезпечує підтримання в педагогічному колективі духу творчості, прагнення до пошуку, а відтак і бажання – дати учням якомога більше знань.

Під час наради освітяни  говорили й про організацію харчування та затвердження списків дітей на харчування.

На обговорення було винесено  питання щодо організованого початку нового навчального року. Також на погодження відділу освіти керівники освітніх закладів представили затверджені  освітні програми.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада