Велика Димерка приєдналася до Ініціативи “Мери за економічне зростання”

Нещодавно селищному голові Великодимерської ОТГ  Анатолію Бочкарьову передано «Сертифікат про досягнення» зі статусом селищного голови з економічного зростання (M4EG). Справа в тому, що селище Велика Димерка приєдналося до Ініціативи «Мери за економічне зростання», підписавши форму членства в M4EG.

І в липні 2018 року Анатолій Борисович отримав сертифікат, яким          Велику Димерку приєднано до Ініціативи як молодшого члена-учасника.

А вже цьогорічний сертифікат надає селищу статусу діючого членства в підтвердженні свого місцевого економічного розвитку, що затверджується на основі оцінки Світового банку.

Проект «Мери за економічне зростання» (M4EG) – це нова ініціатива Європейського союзу, що розпочала діяльність у січні 2017 року в рамках Східного партнерства.

Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства та сприянні в тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць.

Ініціатива «Мери за економічне зростання» прагне створити розгалужену регіональну професійну спільноту, що вимагатиме певного залучення членів Ініціативи, проте водночас створить для її членів можливості значної підтримки експертів та колег з інших муніципалітетів, сприяння у поширенні історій успіху, а також інші значні економічні, політичні та репутаційні переваги.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада