Вакансії для осіб з інвалідністю

Вакансії для осіб з інвалідністю по Броварському міськрайонному центру зайнятості

на березень 2020 року

Роботодавець Посада заявлена роботодавцем З/пл  

Завдання та обов’язки

ПОГ «ІНВАТРАНС» водій автотранспортних засобів 10000

 

Робота на автобусах всіх марок та місткостей  з перевезення пасажирів на маршрутах Бровари-Київ. Водійські права категорія “Д”.
ТОВ “ВІТАЛ-ПЛАСТ” слюсар-інструментальник 8000 Виготовляєта та ремонтує точні та складні інструменти та пристрої з застосуванням спеціальної технологічної оснастки. Доводить,притирає та виготовляє деталі фігурного контуру з одержанням  дзеркальної поверхні. Перевіряє пристрої та штампи в умовах експлуатації. По результатах випробувального терміну, заробітна плата може бути збільшена відповідно до кваліфікації.
ТОВ “ВІКТОРІЯ” шліфувальник виробів, напівфабрикатів та матеріалів 5000 Шліфування виробів,напівфабрикатів, видається спецодяг, місце проведення робіт: м.Бровари.
ДП “ЖИТЛО” Підсобний робітник 4723 Виконання підсобних та допоміжних робіт на прибудинкових та внутрішньо будинкових територіях житлових будинків: прибирання підвалів, технічних поверхів, гориш, очищення покрівлі від сміття та бруду, покос трави, бур’янів та карантинних рослин, розчищення снігу та ін.
МЕЛЬНИК ІННА ВОЛОДИМИРІВНА Контролер-касир 9700 Люб’язне обслуговування та розрахунок гостей на касі.

Контроль відповідності зважування, маркування товарів .

КП “ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА -4 робітник з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями 4723 прибирання прибудинкових територій
ІП “КОКА-КОЛА БЕВЕРІДЖИЗ УКРАЇНА ЛІМІТЕД” фахівець 15000 Посада існує для підтримки керівника відділу компенсацій та пільг у розробці та реалізації конкурентноспроможної та ефективної системи компенсацій та пільг відповідно до корпоративних принципів, політик та стратегій компанії.

Англійська – Pre-Intermidiate (буде перевагою), знання трудового права, основ сфери управління персоналом, схеми оплати праці, структуру компенсацій і пільг. Досвідчиний користувач ПК, досвід роботи в SAP та 1С.

фахівець 10000 Фахівець по роботі з системою управління складом. Моніторинг надходження нових поставок, перевірка правильності відвантаження та надходження продукції за добу згідно ФЕФО, передача  відповідної документації та розпорядження змінам, робота в системі, заміна змінних комірників, участь в інвентаризації.
диспетчер 9000 Диспетчеризація та   оформлення замовлень в системі  на ремонт холодильного обладнання  на ринку та складах, контролю за своєчасним та відповідним виконанням ремонтів обладнання. Проведення опитувань замовників щодо якості виконання ремонтів обладнання та розслідування по скаргам замовників.

Володіння ПК на рівні досвідченного користувача.

ТОВ “СІЛЬПО-ФУД” вантажник 4800 Робота різного ступеня важкості в залежності від зони на складі. Робота з товаром (продукти харчування та побутова хімія). На підприємстві існує бонусна система оплати.  Є можливість заробляти більше, залежно від відпрацьованих нормо-змін та показників роботи.З/п вказана без урахування премій, які виплачуються на розгляд роботодавця.
укладальник-пакувальник 4800 Робота різного ступеня важкості в залежності від зони на складі. Робота з товаром (продукти харчування та побутова хімія). На підприємстві існує бонусна система оплати.  Є можливість заробляти більше, залежно від відпрацьованих нормо-змін та показників роботи.З/п вказана без урахування премій, які виплачуються на розгляд роботодавця.
ТОВ “Л-БУРГЕР” прибиральник службових приміщень 4723 прибирання приміщення закладу швидкого харчування.
ПВП”МАЙАР” затягувальник взуття 4725 вміння затягувати заготовку на колодку

 

 

За додатковою інформацією звертатися до сектора рекрутингу Броварського МРЦЗ,

тел. (04594)62635, (04594)69129

 


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада