В рамках відзначення Дня захисника України

13 жовтня представники громадськості, службовці і посадовці виконавчого комітету Великодимерської селищної ради, КЗ «Центр культури, дозвілля і спорту» взяли участь у мітингу з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва. Звертаючись до присутніх, в.о.селищного голови Микола Губський наголосив на тому, що маємо завжди пам’ятати історію рідного краю, славних борців за свободу і незалежність нашої України.

Присутні на мітингу поклали квіти до пам’ятника загиблим в роки Другої світової війни.

В рамках відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтвадоблесть і відвагу представники Руднянського старостату на чолі із старостою Олександром Карчевським відвідали могилу прапорщика 95-ої аеромобільної бригади Віталія Шевченка, який загинув у червні 2015 року. В доземному поклоні схилили свої голови та вшанували хвилиною мовчання відважного борця за суверенітет та незалежність України.

Також цього дня начальник відділу соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім’ї та молоді Оксана Яковенко відвідала ветерана Великої Вітчизняної війни Петра Артемовича Гришка, який проживає у смт Велика Димерка. Від імені виконавчого комітету Великодимерської селищної ради подякувала ветерану за доблесть і відвагу в роки війни, за невтомну працю під час відбудови в післявоєнні роки та вручила продуктовий набір і подарунок.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада