УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ’ЯТІ РОЗПОЧАВ ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ – ЦЕ МИ!» ДО 29-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

На вшанування багатовікової історії українського державо-творення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів Указом Президента України від 23 серпня 2004 року № 987 встановлено День Державного Прапора України, який відзначається щорічно 23 серпня.

З метою гідного відзначення 29-ї річниці незалежності України і Дня Державного Прапора в 2020 році в Київській області відбудуться урочисті заходи, офіційні церемонії, культурно-мистецькі, інформаційно-просвітницькі та патріотично-виховні заходи, у тому числі в онлайн форматі.

Український інститут національної пам’яті розробив макети соціальної реклами для розміщення до Дня Незалежності України на бордах, сітілайтах та метролайтах та використання у запланованих заходах та подіях у рамках відзначення 29-ї річниці незалежності України і Дня Державного Прапора.

Зазначені макети, в якості для друку доступні за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1LC_3EWKiQaQuTdtNTQvjUf8UlX0bELkh.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада