У Великодимерській ОТГ тривають роботи по освітленню вулиць,  їх ремонту та благоустрою населених пунктів

В населених пунктах Великодимерської об’єднаної територіальної громади тривають комплексні роботи з облаштування мереж зовнішнього освітлення. За інформацією відділу капітального будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури, у минулому році в громаді успішно реалізовано проекти із модернізації мереж вуличного освітлення, під час якої замінювалися звичайні лампи на світлодіодні. Вже всі зрозуміли перевагу останніх перед іншими типами ламп – їх енергоефективність. Всього було встановлено 93 світильники в селі Бобрик та  229 – у селищі Велика Димерка. До речі, на сьогодні село Бобрик вже вийшло на фінішну пряму – тут залишилася одна вулиця без освітлення. А ще до об’єднання територіальної громади – на селі було навпаки – лише одна вулиця з освітленням. Стовідсотково з освітленням вже жителі села Захарівка Жердівського старостинського округу. Тож лише трохи більше ніж за півтора року з часу об’єднання, сільчани вже відчули позитивні зміни від децентралізації, яку успішно впроваджує Великодимерська об’єднана територіальна громада на чолі з Анатолієм Бочкарьовим.

З початку нинішнього року також в населених пунктах стрімко активізувалася робота з облаштування вуличного освітлення. Так у селі Рудня проведено капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення на вулицях Шкільній та Шевченка. Тривають роботи у Вільному, Гайовому. На проведення вищезгаданих робіт освоюються кошти як з місцевого бюджету, так і субвенції з державного.

Завершуються роботи з будівництва об’єктів питного водопостачання. Зокрема, в Шевченково триває будівництво артсвердловини та капітальний ремонт водонапірної башти. У селищі Велика Димерка триває облаштування тренувального футбольного поля по вулиці Паркова. Тут проводяться підготовчі роботи до закладання території газону, який з часом стане придатним для гри у футбол.

Велика увага у Великодимерській об’єднаній територіальній громаді приділяється й ремонту доріг. Поточні ремонти дорожнього покриття проведено по вулиці Лесі Українки (с.Рудня) та вулицях- Броварська, Заліська, Польова, Соборна, Бобрицька, що у смт Велика Димерка. Капітально відремонтовано дорожнє покриття проїзджої частини дороги загального користування по вулицях: Вокзальна, Городня, Докучаєва, Садова, Чернігівська, Грушевського та провулку Пушкіна. У планах визначено  й інші вулиці, які потребують поточного та капітального ремонту.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада