У смт Велика Димерка відкрито нову поліцейську станцію

У смт Велика Димерка було відкрито нову поліцейську станцію, яка була обладнана власним коштом Великодимерської ОТГ. У приміщенні здійснено сучасний ремонт, обладнано для правоохоронців зручні робочі місця та забезпечено їх усією необхідною комп‘ютерною та побутовою технікою. У свою чергу керівництво Національна поліція України передало вартовим порядку для оперативного реагування на повідомлення новий службовий автомобіль.

У станції цілодобово базуватимуться дільничні офіцери поліції. Вони обслуговуватимуть території 12-ти населених пунктів, які входять у Великодимерську об’єднану територіальну громаду, а це понад 23 тисячі громадян. На поліцейській станції також діятиме кімната прийому громадян і куточок для відвідувачів із дітьми.

Також у станції базуватиметься місцеве громадське формування «Захист», яке надає посильну допомогу поліції в охороні громадського порядку. Т.в.о. заступника начальника поліції Київщини Павло Трясун подякував голові об’єднаної територіальної громади Анатолію Бочкарьову за сприяння в облаштуванні станції та запевнив, що поліцейські докладатимуть максимум зусиль для забезпечення якісної та оперативної роботи.

За матеріалами ГУ НП в Київській області

 


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада