У планах – відкриття сортувальної станції

31 серпня в селищі Велика Димерка, в рамках спільного проекту з іноземним підприємством «Кока Кола Беверіджиз  Україна Лімітед» щодо відкриття сортувальної станції,  відбувся урочистий захід під назвою «Нові контейнери задля сортування відходів у Броварськом районі».

В рамках проведення заходу директор департаменту зі зв’язків з громадськістю та державними установами Coca-Cola HBC в Україні, Вірменії та Молдові Андрій Бублик передав селищному голові Анатолію Бочкарьову сертифікат на 35 контейнерів для  побутових відходів. Директор КП «Великодимерське» Микола Драний прийняв їх на баланс підприємства контейнери, підписавши акт  прийому-передачі.З метою і завданнями проекту ознайомила його менеджер Олена Марушевська.

Під час заходу відбулося  обговорення подальших кроків з реалізації проекту. Мова йшла також про ефективну утилізацію сміття, яка має розпочинатися з правильного сортування ще на етапі ведення домашнього господарства. Це, у свою чергу, має зменшити забруднення навколишього середовища.

Для інформації – КП “Великодимерське” продовжує укладати договори з населенням, підприємствами та організації на вивезенню твердих побутових відходів.

У 2019 році КП “Великодимерське” утилізувало 2450,15 т твердих побутових відходів.

На утилізацію сміття діє договір між КП “Великодимерське” і ТОВ “Десна-2”.

 


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада