Спортивну майстерність продемонстрували Великодимерські депутати

02 листопада місто Бровари приймало учасників VIII-ї обласної Спартакіади серед депутатів  обласної, міських (міст обласного значення), районних, сільських та селищних рад) Київщини. Загальне керівництво організацією, підготовкою та проведенням змагань Спартакіади здійснювала Київська обласна організація ФСТ “Спартак” разом з управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, а також оргкомітет, затверджений Київською обласною радою. В програму змагань були включені такі види спорту як – дартс, шахи, шашки, настільний теніс, перетягування линви та біг на різні дистанції.

Депутати Великодимерської селищної ради також взяли активну участь і з усією відповідальністю долучилися до участі в змаганнях. Поєдинки були досить видовищними і емоційними, адже депутатський корпус Київщини – досить сильний і фізично підготовлений. Тож, зібравши всі сили, спортивні вміння і майстерність, наші депутати – Тарас Науменко, В’ячеслав Герасименко, Микола В’яткін, Лідія Звєрєва, Марина Коваленко, Антоніна Сидоренко, Олександр Пікож, Ярослав Халєєв, Віра Тесля, Євгеній Стеценко та Галина Шибіко продемонстрували досить високий рівень фізичної підготовки.

Відтак, у запеклій і напруженій боротьбі вибороли перші місця у перетягуванні линви та у грі в дартс. Призові місця Великодимерські депутати завоювали і в інших видах спортивних поєдинків. Тож, результат цілком заслужений – почесне друге загальнокомандне місце на п’єдесталі по праву зайняла команда депутатів Великодимерської селищної ради. Переможці отримали Грамоти і медалі, а також приємні емоції і позитивний заряд енергії.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада