Сьогодні відзначаємо 75-у річницю визволення України від фашистських загарбників

Шановні жителі Великодимерської

об’єднаної територіальної громади!

Сьогодні – 28 жовтня ми всі разом відзначаємо 75-у  річницю визволення України від фашистських загарбників.

В цей день традиційно вшановуємо пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

У ці дні український народ схиляє голови в доземному поклоні перед  відвагою і жертовністю тих, хто відстояв нашу священну землю в роки Другої світової війни. Низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишається приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

У цей нелегкий для країни час, подвиг ветеранів додає нам сил і наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Тож, від усього серця бажаю всім миру, довгих років життя, затишку в родинах, наснаги та оптимізму! Хай кожен день буде сонячним та щасливим! Міцного здоров’я, любові і взаєморозуміння, добробуту й благополуччя.

                                                                                                                             З повагою селищний голова Анатолій БОЧКАРЬОВ.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада