Розглянули та затвердили проекти будівництва та капітального ремонту об’єктів комунальної власності

19 лютого в залі засідань селищної ради відбулося засідання робочої групи по розгляду проектів будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунальної власності. На порядок денний винесено питання щодо: затвердження ескізного  проекту будівництва дитячого садочка в с.Тарасівка; встановлення огорожі на стадіоні по вул. Паркова в смт Велика Димерка Броварського району Київської області; будівництва доріжок на стадіоні по   вул. Паркова в смт Велика Димерка Броварського району Київської області; капітального ремонту прилеглої території Тарасівського НВК; затвердження генерального плану спортивного майданчика зі штучним покриттям в с.Тарасівка.

Представлено проект «Будівництво дитячого садочка по вул. Паркова в с.Тарасівка». Зокрема, обговорено проектні пропозиції щодо фасадів,  даху, планування поверхів, генерального плану території дитячого садочка.

Ознайомилися із схемою по встановленню огорожі та по будівництву доріжок на стадіоні по вул. Паркова в смт Велика Димерка. В процесі обговорення надійшла пропозиція щодо внесення  зміни у запропоновану схему та додатково у проект включити облаштування огорожі території, що межує із земельними ділянками мешканців (городами). Що стосується будівництва доріжок на стадіоні, то йшла мова і про розташування основного в’їзду до тренувального футбольного поля та про необхідність передбачити в’їзні ворота з хвірткою з боку вул.Паркова між тренувальним полем  та незабудованою частиною  стадіону у попередньому проекті.

У ході засідання робочої групи було запропоновано і проведення ремонтних робіт з облаштуванням місць для паркування шкільного автобуса та автомобілів також представлено проект генерального плану спортивного майданчика, відповідно до попередніх зауважень щодо включення до складу проекту будівництво доріжок для підходу до майданчика та встановлення лавок та урн.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада