Привітання Великодимерського селищного голови з Днем соборності України

Український народ 22 січня щорічно святкує День соборності України. Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Цей день ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів – злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Це свято нагадує нам, що Український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу.

Отже прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня соборності, уже незалежної України. Зичимо усім Вам злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої Батьківщини! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання демократичної і могутньої України, надійної запоруки щасливого життя її достойного народу!

Зі святом Вас!


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада