Привітання Бочкарьова А. Б. з Днем знань

Дорогі діти, вчителі, батьки!

Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом – Днем Знань!

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та вузи.

Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця.

Усім, хто в цей День прийшов до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів.

Для випускників цей день особливий. Мине небагато часу і вони стануть на шлях дорослого життя. Щиро бажаю їм обрати вірну життєву стезю.

Особливі слова хочу сказати нашим дорогим першокласникам.

Дорогі першокласники, сьогодні ви стоїте на порозі всього нового і незвіданого, цікавого і захоплюючого. І нехай ваші перші кроки по стежці освіти будуть успішними, і нехай вас не лякають ніякі перешкоди на цьому шляху. Бажаю вам завжди залишатися веселими, дружніми і цілеспрямованими. Ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Щасти Вам!

Шановні наші вчителі! Бажаю гордо і впевнено прокладати шлях до освіти для учнів, залишатися мудрими порадниками. Здоров’я вам, дорогі наші, терпіння, гармонії і щастя в житті, удачі у всіх прагненнях і планах, успіхів у кожному дні.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.
Зі святом Вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

З повагою

Великодимерський селищний голова Анатолій Бочкарьов


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада