Пройшло пленарне засідання XVII сесії Великодимерської селищної ради

Пленарне засідання XVII сесії Великодимерської селищної ради пройшло 11 грудня 2018 року під головуванням селищного голови Анатолія Бочкарьова. На сесії були розглянуті наступні питання:

 1. Про внесення змін до цільової програми «Будівництво, реконструкція і ремонт об’єктів комунального господарства та соціально-культурного призначення у Великодимерській об’єднаній територіальній громаді на 2018 -2020 роки», затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 21.12.2017 р. № 54 ІІІ – VІІ, із змінами.
 2. Про внесення змін до цільової програми «Інвентаризація об’єктів комунальної власності територіальної громади Великодимерської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік», затвердженої ріщенням Великодимерської селищної ради від 21.12.2017 р. № 50 ІІІ – VІІ, із змінами
 3. 3. Про внесення змін до Програми реконструкції котелень та систем теплопостачання бюджетних установ Великодимерської селищної ради
  на 2018 рік
 4. Про внесення змін до цільової програми «Харчування на 2018 рік закладів освіти Великодимерської об’єднаної територіальної громади», затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 21.12.2017 р. № 53 ІІІ – VІІ, із змінами
 5. Про внесення змін до цільової програми «Проведення соціально-культурних заходів у Великодимерській об’єднаній територіальній громаді на 2018 рік», затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 21.12.2017 р. № 48 ІІІ – VІІ, із змінами.
 6. Про внесення змін до цільової програми «Забезпечення безкоштовними інсулінами інсулінозалежних хворих жителів Великодимерської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік», затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 13.03.2018 р. № 115 VІ – VІІ, із змінами.
 7. Про затвердження Програми «Покращення надання вторинної медичної допомоги населенню Великодимерської об’єднаної територіальної громади та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області на 2018 – 2019 роки».
 8. Про внесення змін до Програми соціально-економічного культурного і духовного розвитку Великодимерської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік, затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 21.12.2017 р. № 43 ІІІ – VІІ, із змінами.
 9. Про внесення змін до рішення Великодимерської селищної ради від 21.12.2017 р. № 59 ІІІ- VІI «Про місцевий бюджет на 2018 рік» та додатків до нього.
 10. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості.
 11. Про затвердження технічної документації та передачу в приватну власність земельних ділянок.
 12. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
 13. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність.
 14. Про затвердження детального плану території житлової забудови в смт Велика Димерка Броварського району Київської області.
 15. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.
 16. Про надання ОСББ «Бобрик» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування багатоквартирного будинку по вул. Гвардійська, 17.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення гр. Кушці Лідії Миколаївні.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення гр. Жовнодій Надії Іванівні.

З усіх питань порядку денного ухвалено відповідні рішення.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада