Пройшла XXI сесія Великодимерської селищної ради 21 лютого 2019 року

Під головуванням селищного голови Анатолія Бочкарьова 21 лютого 2019 року пройшла XXI сесія Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області VII скликання.

Порядок денний сесії складався з питань:

 1. Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 2018 рік.
 2. Про затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Великодимерської об’єднаної територіальної громади за 2018 рік.
 3. Про затвердження Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей Великодимерської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
 4. Про затвердження Програми «Організація та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру у Великодимерській об’єднаній територіальній громаді на 2019-2021 роки».
 5. Про внесення змін до Програми «Розвиток, ремонт та утримання об’єктів житлово-комунального господарства, благоустрою та соціально-культурного призначення Великодимерської об’єднаної територіальної громади на 2019-2023 роки», затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 20.12.2018 р. № 371 XVІІІ-VІI.
 6. Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Великодимерської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 20.12.2018 р. № 382 XVІІІ – VІІ. 
 7. Про внесення змін до рішення Великодимерської селищної ради від 20.12.2018 р. № 383 XVІІІ-VІI «Про селищний бюджет Великодимерської селищної ради на 2019 рік» та додатків 2,3,6,7.
 8. Про затвердження Положення про порядок передачів оренду комунального  майна, що є власністю Великодимерської об’єднаної територіальної громади.
 9. Про затвердження переліку житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурстних засадах.
 10. Про передачу майна комунальної власності з балансу на баланс.
 11. Про припинення КП «Руднянське» в результаті реорганізації (шляхом приєднання).
 12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості.
 13. Про затвердження технічної документації та передачу в приватну власність земельних ділянок.
 14. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
 15. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність.
 16. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт Велика Димерка гр. Бугаєнку Олексію Олександровичу.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення гр. Безсмертному Борису Яковичу.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності (під існуючою будівлею Тарасівського НВК) за адресою вул. 9 – Січня, с. Тарасівка.
 19. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт Велика Димерка, вул. Заліська, 4 гр. Старику В’ячеславу Григоровичу.
 20. Про надання дозволу на укладення договору оренди землі на земельну ділянку в с. Шевченкове по вулиці Київська, 50 А.
 21. Про надання дозволу на укладення договору оренди землі на земельну ділянку в с. Жердова по вулиці Марії Заньковецької, 43.
 22. Про надання дозволу на укладення договору оренди землі на земельну ділянку в с. Гайове по вулиці Центральна, 34.
 23. Про надання дозволу на укладення договору оренди землі на земельну ділянку в с. Шевченкове по вулиці Київська, 14.
 24. 24. Про співфінансування експертизи Схеми планування.
 25. Про встановлення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури смт Велика Димерка ТОВ «Д ТРАНС-АВТО».
 26. Про внесення змін до рішення Великодимерської селищної ради від 16.11.2017 р. №8 I-VII «Про утворення та затвердження персонального складу виконавчого комітету Великодимерської селищної ради».

З усіх питань порядку денного ухвалено відповідні рішення.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада