Пройшла XX сесія селищної ради Великодимерської ОТГ 24 січня 2019 року

Під головуванням Анатолія Бочкарьова 24 січня 2019 року пройшло пленарне засідання XX сесії Великодимерської селищної ради. Порядок денний сесії складався з наступних питань:

 1. Про внесення змін до рішення Великодимерської селищної ради від 21.12.2017р. №59 III- VII «Про місцевий бюджет на 2018 рік» та додатків до нього.
 2. Про внесення змін до Програми «Турбота на 2019 рік», затвердженої рішенням Великодимерської селищної ради від 20.12.2018 р. № 375 XVІІІ-VІI.
 3. Про внесення змін до рішення Великодимерської селищної ради від 20 грудня 2018 року № 383 XVIII-VII «Про селищний бюджет Великодимерської селищної ради на 2019 рік» та додатків 3, 7.
 4. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2019 рік при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів місцевого бюджету.
 5. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості.
 6. Про затвердження технічної документації та передачу в приватну власність земельних ділянок.
 7. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
 8. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Великодимерській селищній раді.
 10. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громади в смт Велика Димерка.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення гр. Олонцовій Вірі Анатоліївні.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення гр. Сидоренку Віталію Яковичу.
 13. Про затвердження Плану місцевого економічного розвитку Великодимерської об’єднаної територіальної громади.
 14. Про подання кандидатури на присвоєння почесного звання України «Мати-Героїня».

З усіх питань порядку денного було ухвалено відповідні рішення.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада