Профорієнтація в Броварському міськрайонному центрі зайнятості.

        Кожна людина, коли починає будь-яку справу, сподівається на успіх, але досягає його не кожний, а тільки той, у кого є хист до цієї діяльності, відповідні здібності, талант.

Кожному, хто обирає сферу професійної діяльності або нову професію важливо, перш за все, визначитися щодо своїх особистих можливостей, а саме:

  • Чи збігаються Ваші професійні наміри з Вашими здібностями?
  • Чи маєте Ви уявлення про свої сильні сторони?
  • Чи в змозі Ви успішно займатись підприємницькою діяльністю?
  • Що відомо Вам про Ваші приховані можливості?

На ці та інші запитання Ви зможете отримати вичерпні відповіді, якщо звернетеся за порадою до спеціалістів з профорієнтації в центр зайнятості.

Мета професійної орієнтації полягає у сприянні максимальному розвитку творчого потенціалу людини, посиленню її конкурентоспроможності та досягненню ефективної зайнятості населення.

За оцінками економістів найближчим часом на підприємствах України все більше буде використовуватися праця висококваліфікованих робітників. Вже зараз у добувній та обробній промисловостях, на будівництві та у сільському господарстві домінує потреба у фахівцях з високою кваліфікацією.

Зробити усвідомлений вибір майбутньої професії, яка дозволить саморееалізуватися, обрати для цього форму та напрям профнавчання або працевлаштування – Вам допоможуть фахівці з профорієнтації Броварського центру зайнятості.

Послуги з профорієнтації в службі зайнятості надаються громадянам через професійну інформацію, професійну консультацію та професійний відбір.

Професійна інформація передбачає надання клієнтам відомостей щодо стану ринку праці, перспектив у працевлаштуванні, змісту професій, шляхів і можливостей професійного навчання, працевлаштування, основних положень законодавства про зайнятість, видів забезпечення і соціальних послуг служби, умов їх надання тощо. Ви маєте можливість відвідати різноманітні інформаційні вебінари, семінари та інші інформаційні заходи, що організовує центр зайнятості для населення.

Професійна консультація проводиться з метою надання допомоги людині у виборі або зміні професії чи виду трудової діяльності відповідно до її здібностей, нахилів, рівня професійної підготовки та з урахуванням потреб ринку праці.

Професійна консультація передбачає також проведення центром зайнятості заходів щодо навчання навичкам працевлаштування та самопрезентації.

Досвідчений профконсультант проведе співбесіду з метою з’ясування Ваших професійних інтересів і прагнень, проінформує про зміст, умови праці та вимоги, що висуває професія до працівника, проведе профдіагностику Ваших здібностей із застосуванням сучасних методик, надасть рекомендації щодо вибору або зміни професії, напрямку навчання.

Професійний відбір в центрі зайнятості проводиться перед направленням на профнавчання або для відбору кадрів на замовлення роботодавців з метою визначення ступеня придатності людини до окремих видів професійної діяльності.

Всі послуги безкоштовні, звертайтесь за телефоном: (04594) 66421  

Броварський міськрайонний центр зайнятості м. Бровари, вул.Ярослава Мудрого 92, email: mbcz@ukr.net


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада