Про засідання “круглого столу”

Перший заступник селищного голови Катерина Прянішнікова провела  засідання «круглого столу» на тему: «Стан надання медичних послуг жителям Великодимерської об’єднаної територіальної громади».  Адже надання якісних медичних послуг та впровадження модернізації медичної галузі є важливим завданням влади на місцях. На сьогодні досить актуальним є питання проведення заходів з імунопрофілактики населення громади. Особливо, як зазначила Катерина Валеріївна, це стосується селища Велика Димерка, де упродовж квітня-травня зареєстровано 29 осіб, які захворіли на кір. Як відомо, окрім загальнооздоровчих заходів, профілактика здійснюється шляхом проведення профілактичних щеплень, які є найбільш ефективним засобом запобігання розвитку інфекційних захворювань. У ході конструктивної розмови за участю директора КНПБРР «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ірини Дементьєвої, її заступника Наталії Скебенко та лікарів загальної практики сімейної медицини Великодимерської амбулаторії ЗПСМ проаналізовано стан справ щодо  епідеміологічної ситуації та проведення заходів по недопущенню їх розповсюдження на підвідомчій території громади. В.о.начальника відділу освіти Світлана Кузьмик  проаналізувала показники профілактичних щеплень у навчальних та дошкільних закладах, які також свідчать про низький рівень імунізації дітей шкільного віку. Тому потрібно всім – медичним  та педагогічним працівникам, виконавчому комітету селищної ради об’єднати зусилля з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо переваг імунізації на шляху попередження інфекційних захворювань, налагодження комунікації з батьками.

Під час засідання обговорювалося питання про виконання обов’язків з надання медичних послуг у разі відсутності сімейного лікаря чи педіатра, з якими пацієнт уклав декларацію на медичне обслуговування.

В.о.головного лікаря філією КЗ КОР «КОЦЕМДМК» «Броварська станція екстреної медичної допомоги»  Максим Іонов  поінформував про забезпечення та здійснення реагування на невідкладні та екстрені виклики філією КЗ КОР «КОЦЕМДМК» «Броварська станція екстреної медичної допомоги».

За результатами засідання «круглого столу» було прийнято відповідні рішення. Зокрема,  провести якісну верифікацію даних щодо захворювання на кір на території громади; вчасно інформувати населення про заміну сімейних лікарів іншими у разі їх відсутності; проаналізувати  здійснення реагування на невідкладні та екстрені виклики філією КЗ КОР «КОЦЕМДМК» «Броварська станція екстреної медичної допомоги»  у розрізі день/ніч. Про пророблену роботу доповісти на наступній зустрічі, яку заплановано на 23 липня.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада