Про відпуск препаратів інсуліну

Комунальне некомерційне підприємство «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР КО та БМРКО повідомляє про те, що його відокремлений підрозділ Аптека №2, метою і предметом діяльності якого  є участь у виконанні державних соціальних програм по забезпеченню населення лікарськими засобами, здійснює господарську діяльність на підставі відповідних ліцензій, виданих у встановленому законом порядку, продовжує відпуск препаратів інсуліну для жителів населених пунктів Великодимерської ОТГ.

З селищного бюджету даної громади виділяються кошти для задоволення потреб інсулінозалежних громадян. Фінансування здійснюється відповідно Програми «Забезпечення безкоштовними інсулінами інсулінозалежних хворих жителів Великодимерської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Вищезгаданий підрозділ аптеки забезпечений відповідним обладнанням, розташований у межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці – на території лікарні, за адресою: вул.Шевченка,14, м.Бровари, консультативно-діагностичний центр, I поверх. Тут також лікар-ендокринолог веде диспансерний облік пацієнтів, що потребують інсулінотерапії, призначає та виписує рецепти на препарати інсуліну, забезпечує його отримання, а також дає можливість коригування дози, форми та виду препарату інсуліну.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада