У смт Велика Димерка пройшли заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-й річниці вигнання нацистів з України

Жителі селища Велика Димерка 09 травня 2019 року взяли участь у заходах з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України. З вітальним словом до учасників зібрання звернувся селищний голова Анатолій Бочкарьов. Керівник громади згадав тих, хто жертвуючи своїм життям і здоров’ям, доклав всіх зусиль заради мирного неба над головою, вшанував тих, хто ще живий, а їх залишилось вже зовсім мало. Зокрема, у Великодимерській об’єднаній територіальній громаді один-єдиний ветеран Великої Вітчизняної війни – Петро Артемович Гришко. Саме стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги над фашизмом стали  прикладом патріотизму для нащадків, яким сьогодні доводиться відстоювати суверенітет і незалежність на сході нашої країни.

Зі святом всіх присутніх привітали: голова ветеранської організації В.Кузьмик, учасник антитерористичної операції М. Горля, від імені учнівської молоді – О.Рубанка. Учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіального комплексу Пам’яті загиблих в роки Великої Вітчизняної війни.

По завершенню урочистої частини відбувся святковий концерт, програму якого підготували місцеві артисти: народний  аматорський вокальний ансамбль «Калинонька», вокальний ансамбль «Великодимерські баламути», дитячі вокальні ансамблі «Золотоцвіт» і «Перлинка» та танцювальний гурток «ОЛЕКСА ПЛЮС». Також жителі Великої Димерки та гості скуштували смачної «солдатської каші».


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада