Про нараду

18 червня перший заступник селищного голови Катерина Прянішнікова провела нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету. На повістці дня продовжує залишатися питання імунізації населення. Особливо гостро воно стоїть у смт Велика Димерка, де зафіксовано досить високий відсоток захворювань на кір. Подібна проблема порушувалася і під час робочої наради у Броварській СЕС за участю медичних сестер, які працюють в навчальних закладах.

Також обговорювалися питання: щодо оздоровлення дітей; підготовки  закладів освіти до нового навчального року; проведення необхідних заходів з метою попередження загибелі людей на водних об’єктах; благоустрою населених пунктів. Зокрема, на минулому тижні у селах Бобрик та Рудня проведено санітарні дні на місцевих кладовищах, під час яких організовано прибирання і вивіз сміття  та зрізаних аварійних дерев.

  Заступник селищного голови Микола Губський акцентував увагу старост на встановленні у населених пунктах пожежних гідрантів, які мають бути справними і утримуватися таким чином, щоб, у разі виникнення пожеж, забезпечити безперешкодний забір води пожежними автомобілями.

Під час наради порушувалися й інші важливі питання, що стосуються забезпечення життєдіяльності територіальної громади.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада