Про нараду з керівним складом

21 травня селищний голова Великодимерської селищної ради Анатолій Бочкарьов провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів. Мова йшла про надання населенню медичної допомоги, зокрема, що стосується кадрового питання, роботи невідкладної та екстреної допомоги, забезпечення сільських медиків велосипедами. Разом з відділом соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім’ї та молоді обговорили питання щодо організації обліку інсулінозалежних жителів громади з метою забезпечення .їх необхідними ліками.

В загальноосвітніх закладах територіальної громади триває підготовка до державної підсумкової атестації; організовано підвіз одинадцятикласників до пунктів здачі зовнішнього незалежного оцінювання, що у Броварах; тривають підготовчі заходи до свята Останнього дзвоника. Обговорено питання щодо надання освітніх послуг на території Великої Димерки приватними особами. Також присутні на апаратній нараді заслухали інформацію щодо: культурного і спортивного життя громади; проведення заходів з благоустрою, освітлення; облаштування місць відпочинку в селах ОТГ. Присутні на нараді старости поінформували про стан справ у старостинських округах.

Підсумовуючи, селищний голова закцентував увагу всіх присутніх на доцільності планування  своєї роботи, особливо, що стосується старостатів. Робити це потрібно з метою визначення першочергових завдань, організованого їх вирішення і відповідного звіту про виконання запланованого.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада