Про наміри передати в оренду комунальне майно

Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради оголошує про намір передати у оренду комунальне майно, яке знаходиться у власності Великодимерської об’єднаної територіальної громади.

Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження: частина нежитлового приміщення загальною площею16,8 м2 , розташована на 1 поверсі за адресою: с. Шевченкове, вул. Вокзальна, 40.

Балансоутримувач майна: виконавчий комітет Великодимерської селищної ради.

Орган управління майном: виконавчий комітет Великодимерської селищної ради.

Мета використання орендованого об’єкта: розміщення відділення банку.

Строк оренди об’єкту: до трьох років.

Заяви щодо оренди об’єкту комунальної власності Великодимерської об’єднаної територіальної громади, на який надане оголошення про намір передати майно в оренду, приймаються віділлом капітального будівництва, житлово- комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури селищної ради з 8-30 до 17-00 години (перерва з 13-00 до 14-00 години) за адресою : Київська обл., Броварський р-н, смт Велика Димерка, вул. Бобрицька , 1.

Кінцевий термін прийняття заяв – 18 вересня 2018 р.

У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єкту комунальної власності Великодимерської територіальної громади, на яке надане оголошення про намір передати майно в оренду, відділ капітального будівництва, житлово- комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури оголошує конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна, що належить Великодимерській об’єднаній територіальній громаді.

Додаткову інформацію можна отримати у віділлі капітального будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури Великодимерської селищної ради за адресою: Київська обл., Броварський р-н, смт Велика Димерка, вул. Бобрицька, 1, телефон: 04594-6-76-03.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада