Великодимерський селищний голова Анатолій Бочкарьов провів 07 травня 2019 року апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів

Великодимерський селищний голова Анатолій Бочкарьов провів 07 травня 2019 року апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, під час якої були обговорені актуальні питання  щодо забезпечення життєдіяльності громади. Зокрема, мова йшла про підготовку і проведення заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України.

Керівники відповідних служб доповіли про виконану роботу за минулий тиждень, поінформували про поточні питання, які потребують вирішення.  Анатолій Борисович акцентував увагу на забезпеченні чистоти і порядку після поминальних днів на кладовищах, прибирання та облаштування території біля пам’ятників, обелісків та місць поховань загиблих у роки Другої світової війни.

Мова також йшла про створення належних умов для забезпечення культурних потреб населення, розвитку фізичної культури і спорту на території Великодимерської селищної ради.

Присутні заслухали інформацію щодо роботи освітньої та медичної галузей, відділів соціального захисту населення, надзвичайних ситуацій, капітального будівництва, економіки, земельних ресурсів та ін. Старости також довели до відома інформацію про актуальні питання, що потребують вирішення в старостинських округах.

У апаратній нараді взяли участь перший заступник голови Катерина Прянішнікова, керуюча справами виконкому Юлія Москаленко та секретар ради Антоніна Сидоренко. За підсумками апаратної наради голова селищної ради Анатолій Бочкарьов дав відповідні доручення щодо виконання поставлених завдань.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада