Про апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів

02 березня відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету, які прозвітували про зроблену роботу та обговорили поточні плани. На початку наради, селищний голова Анатолій Бочкарьов зупинився на черговій оцінці окремих показників фінансової (бюджетної) діяльності об’єднаних громад. Враховуючи її показники, всім разом потрібно посилити роботу щодо наповнення селищного бюджету, старостам налагоджувати роботу із платниками податків – як підприємцями, які здійснюють виробничу діяльність на тій чи іншій підвідомчій території, так і з фізичними особами.

Начальник відділу соціального захисту населення,  захисту прав дітей, сім’ї та молоді Оксана Яковенко поінформувала про результати засідань відповідних комісій, де розглядалися питання надання матеріальної допомоги, опіки та піклування та захисту прав дітей. Триває процес забезпечення помпами для інсулінозалежних дітей громади. Потребує вирішення питання забезпечення зубопротезуванням «чорнобильців».

Про стан справ в освітній галузі доповіла спеціаліст I категорії відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Макаренко. Більш детально про стан справ у освітніх навчальних закладах громади поінформували їх директори.

Директор комунального підприємства «Великодимерське» Микола Драний поінформував про виконання відповідних робіт та про заплановані заходи, зокрема, що стосується благоустрою населених пунктів. Актуальним в громаді  залишаються питання дотримання правил благоустрою, недопущення створення стихійних сміттєзвалищ, які потрібно вирішувати спільними зусиллями.

Також в ході наради йшла мова про роботу адмінкомісії; сплату до місцевого бюджету встановленого розміру пайової участі та інші питання, що стосуються забезпечення життєдіяльності громади.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада