Про апаратну нараду

24 лютого селищний голова Анатолій Бочкарьов провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та старостами.

Відділ соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім’ї та молоді проводить роботу із соціально-незахищеними категоріями, обстежуються умови їх проживання, приймаються заяви на оформлення субсидій та інших державних соціальних допомог. Спеціалісти відділу ознайомились з умовами проживання громадян, які мають намір усиновити чи взяти під опіку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Освітня галузь працює відповідно до календарних планів. Завершився III етап учнівських олімпіад; триває підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Присутні на нараді директори навчальних закладів доповіли про стан освітніх справ, зокрема, – усуваються недоліки  щодо забезпечення пожежної безпеки та ті, що були виявлені Броварським районним управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Київській області.

Актуальним є питання благоустрою населених пунктів – прибирання сміття, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, зрізання та кронування аварійних дерев; наведення та підтримання порядку поблизу залізничних колій.

Під час наради розглянуто й інші важливі питання щодо забезпечення  життєдіяльності населених пунктів громади.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада