Про апаратну нараду

14 січня селищний голова Анатолій Бочкарьов провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та старостами. Йшла мова про належне надання медичних послуг; роботи відділення екстреної медичної допомоги, зокрема, що стосується виїздів у нічний час на  випадки констатації смерті; поновлення планів по проведенню щеплень; встановлення нового лабораторного обладнання та ін.

Освітня галузь працює відповідно до планів роботи: з 15 січня розпочався навчально-виховний процес після зимових канікул; в лютому заплановано ще один канікулярний тиждень для учнів 1-х класів. Продовжуються учнівські олімпіади (III етап); проводяться відповідні тематичні та виховні заходи. Відділ освіти провів належну роботу щодо підключення до Єдиної державної електронної  бази з питань освіти; триває робота по підготовці випускників шкіл до тестування ЗНО.

Відділ соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім’ї та молоді проводить роботу із соціально-незахищеними категоріями, обстежуються умови їх проживання, приймаються заяви на оформлення субсидій та інших державних соціальних допомог. Вже зареєстровано 84 заяви. Підготовлені договори з перевізникам щодо компенсацій на надання послуг пільговим категоріям. На жаль, на початку року вже постійною стала проблема щодо відпуску ліків пільговим категоріям населення – відсутнє фінансування з державного бюджету. З даного приводу надходять нарікання від громадян.

Присутні також заслухали інформацію щодо справ у культурній галузі ОТГ.

Приділялася увага охороні правопорядку у всіх населених пунктах громади. Гостро постало питання щодо роботи одного з розважальних закладів у с.Шевченково, зокрема, що стосується перебування у ньому неповнолітніх у пізні вечірні години доби.

Порушувалися питання благоустрою населених пунктів, зрізання та кронування аварійних дерев, врегулювання питання правового режиму земельних ділянок, на яких розміщені такі об’єкти нерухомості як КНС та ін.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада