Про апаратну нараду

17  грудня селищний голова Анатолій Бочкарьов провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та старостами. Щодо стану справ у освітній галузі, то на разі тут ведеться робота по підключенню до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.  Дана автоматизована система налаштована на збирання, реєстрацію, обробку, зберігання і захист відомостей та даних з питань освіти. Також в освітніх закладах розпочалася підготовка до новорічних свят, проходять предметні олімпіади та інші заходи відповідно до календарного плану.

Відділ соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім’ї та молоді проводить роботу з  сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, вразливими верствами населення; ведеться прийом громадян по оформленню і наданню субсидій та інших видів державних допомог; вирішуються питання по вилученню дітей з неблагополучних родин; готуються звітні матеріали.

Представники старостатів поінформували про питання забезпечення життєдіяльності на підвідомчих територіях. Зокрема, йшла мова про благоустрій в населених пунктах, зрізання аварійних дерев, освітлення вулиць. Актуальним є вирішення питання щодо бродячих бездомних собак.

Обговорювався стан справ щодо дотримання на території громади заходів правопорядку та протипожежних; проведення відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення та ін.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада