Про апаратну нараду

04 червня селищний голова Великодимерської селищної ради Анатолій Бочкарьов провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету.

Актуальними на сьогодні є питання оздоровлення дітей Великодимерської територіальної громади, проведення ремонтних робіт у навчально-виховних об’єднаннях з метою належної і своєчасної їх підготовки до початку нового навчального року. Особлива увага приділяється стану опалювальних систем. Необхідні кошти і ресурси на вищезгадані потреби виділено з бюджету селищної ради.

Присутні заслухали інформацію про роботу медичної галузі, управління фінансів, відділів – соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім’ї та молоді, державного архітектурно-будівельного контролю, з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та правоохоронної діяльності, капітального будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури, економіки, інвестицій та публічних закупівель та ін.

Керівники старостинських округів доповіли про стан справ на підвідомчих територіях.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада