Про апаратну нараду

28 травня селищний голова Великодимерської селищної ради Анатолій Бочкарьов провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, які доповіли про стан виконання визначених завдань, обговорили існуючі проблемні питання та шляхи їх вирішення. Зокрема, що стосується медичної галузі, то мова йшла: про низький рівень вакцинації дітей молодшого і шкільного віку; функціонування аптек згідно урядової програми «Доступні ліки» (не всі заклади виявили бажання встановлювати відповідні комп’ютерні програми для видачі ліків за електронними рецептами); виконання заходів Програми «Фінансове забезпечення Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та невідкладної медичної допомоги філія КЗ КОР «КОЦЕМДМК» «Броварська станція екстреної медичної допомоги» на 2019 рік» (що стосується закупівлі аналізатора сечі, планшетів та ін).

Присутні заслухали інформацію про роботу всіх відділів виконавчого комітету та старостатів Великодимерської ОТГ. Серед досить актуальних – питання, що стосуються затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Великодимерської ОТГ; створення належних умов для розвитку спорту на селі, зокрема стосовно фінансової підтримки перспективних спортсменів, які виборюють призові місця на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Директор комунального підприємства «Великодимерське» поінформував про обсяги робіт щодо благоустрою населених пунктів ОТГ. А саме: проводиться зрізання аварійних дерев, облаштовуються місця відпочинку та майданчики для занять спорту, здійснюється скошування трави та ін. Також вже розпочато підготовку до нового навчального і опалювального сезонів – проводяться поточні ремонти – у навчально-виховних об’єднаннях, на каналізаційно-насосних станціях, систем водопостачання та ін.

Під час наради перший заступник селищного голови Катерина Прянішнікова поінформувала про початок виборчого процесу щодо виборів депутатів Верховної Ради. Згідно плану заходів, затвердженого ЦВК, в населених пунктах вже визначені місця для розміщення агітаційних матеріалів та проводитиметься інша робота в межах компетенції органів місцевого самоврядування. Заступник селищного голови Микола Губський довів до відома присутніх інформацію щодо можливості організації санаторно-курортного відпочинку для родин учасників бойових дій (атовців).


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада