Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту «Детальний план території на земельну ділянку…

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту «Детальний план території на земельну ділянку земель комунальної власності площею 24,5967 га кадастровий номер 3221281201:01:110:0003 для уточнення положень генерального плану, планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частин території забезпечення комплексності забудови території майнового комплексу заводу ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна ЛТД» в смт Велика Димерка 51-й км Санкт-Петербурзького шосе, Київська область, Броварський район».

Детальний план території розроблено з метою уточнення положень генерального плану, планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частин території забезпечення комплексності забудови території майнового комплексу заводу ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна ЛТД» в смт Велика Димерка 51-й км Санкт-Петербурзького шосе, Київська область, Броварський район. Під час розроблення детального плану було враховано законодавчі та нормативні документи: Земельний кодекс України, Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».

Детальний план території складається з Пояснювальної записки, додатків і графічних матеріалів у паперовому вигляді та цифровому форматі. У текстових матеріалах визначається оцінка існуючого стану території, архітектурно-планувальне, інженерне забезпечення та розміщення інженерних мереж та споруд, містобудівні заходи з охорони навколишнього середовища. До графічних матеріалів План існуючого використання території. Опорний план, Проектний план. План червоних ліній, Схема проектних планувальних обмежень, Схема організації руху транспорту і пішоходів, Схема інженерної підготовки території  та вертикального планування, Схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору, Креслення поперечних профілів вулиць.

Основні техніко-економічні показники: орієнтована площа території проектування – 24,5967 га.

Замовником проекту містобудівної документації є Великодимерська селищна рада, а розробником – ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ ПЛЮС». Підстава розроблення – рішення Великодимерської селищної ради № 279 ХІІІ-VІІ від 29 серпня 2018 року.

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту можна ознайомитися за адресою: вул. Бобрицька, 1, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442.Відповідальним за забезпечення організації розгляду пропозицій громадськості є селищний голова Великодимерської селищної ради- Бочкарьов А.Б.

Подання пропозицій та їх розгляд здійснюється з 21 вересня 2020 року по 12 жовтня 2020 року у приміщенні Великодимерської селищної ради, за адресою: вул. Бобрицька, 1, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання щодо детального плану території на земельну ділянку земель комунальної власності площею 24,5967 га кадастровий номер 3221281201:01:110:0003 для уточнення положень генерального плану, планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частин території забезпечення комплексності забудови території майнового комплексу заводу ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна ЛТД» в смт Велика Димерка 51-й км Санкт-Петербурзького шосе, Київська область, Броварський район відбудуться 12 жовтня 2020 року о 16:00 годині у приміщенні Великодимерської селищної ради.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада