ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ  ДЕТАЛЬНОГО  ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ…

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ  ДЕТАЛЬНОГО  ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ЗЕМЕЛЬ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ПЛОЩЕЮ 24,5967 ГА КАДАСТРОВИЙ НОМЕР 3221281201:01:110:0003 ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ПОЛОЖЕНЬ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ, ПЛАНУВАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ І ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТЕРИТОРІЇ, ПРОСТОРОВОЇ КОМПОЗИЦІЇ, ПАРАМЕТРІВ ЗАБУДОВИ ТА ЛАНДШАФТНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ  ЧАСТИН ТЕРИТОРІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОМПЛЕКСНОСТІ ЗАБУДОВИ ТЕРИТОРІЇ МАЙНОВОГО КОМПЛЕКСУ ЗАВОДУ ІП «КОКА-КОЛА БЕВЕРІДЖИЗ УКРАЇНА ЛТД» В СМТ ВЕЛИКА ДИМЕРКА 51-Й КМ САНКТ-ПЕТЕРБУРЗЬКОГО ШОСЕ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, БРОВАРСЬКИЙ РАЙОН

  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Проєктом документа державного планування детальним території на земельну ділянку земель комунальної власності площею 24,5967 га кадастровий номер 3221281201:01:110:0003 для уточнення положень генерального плану, планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації  частин території забезпечення комплексності забудови території майнового комплексу заводу ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лтд» в смт Велика Димерка 51-й км Санкт-Петербурзького шосе, Київська область, Броварський район було визначено функціональне призначення та параметри забудови ділянки, виявлено та уточнено територіальні ресурси для всіх видів функціонального використання території, інженерного благоустрою, захисту громадян та місцевості від небезпечних техногенних і природних процесів, охорони навколишнього природного середовища. В проєкті проведено збір вихідних даних щодо розташування ділянки проєктування, наявності природних, екологічних та інших містобудівних умов і обмежень її освоєння. Надані пропозиції щодо містобудівного освоєння, організації функціонування території, розміщення інженерних споруд, тощо. Визначене розміщення основних потужностей підприємства.

Зміст проєкту детального плану території відповідає діючому законодавству України у галузі містобудування та вимогам Державних будівельних норм: ДБН Б.1.1-15:2012 «Склад та зміст детального плану території».

У ході виконання стратегічної екологічної оцінки у процесі розробки даного детального плану, а головним чином у звіті про стратегічну екологічну оцінку, розглянуті заходи із забезпечення екологічної безпеки та здоров’я громадян на ділянці проєктування.

  • Орган, що приймає рішення про затвердження документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку – Великодимерська селищна рада Броварського району Київської області.
  • Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій і зауважень у процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки здійснюється відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»:

а) дата початку та строки здійснення процедури: від 30 вересня 2020 року і триває до 29 жовтня  2020 року (30 днів).

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень у письмовому вигляді, а саме на поштову адресу: вул. Бобрицька, 1, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442, та електронному вигляді, а саме на електронну скриньку Великодимерської селищної ради – otg@vdsr.gov.ua.

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: громадські слухання відбудуться 12  жовтня 2020 року о 16:30 у приміщенні Великодимерської селищної ради за адресою: вул. Бобрицька, 1, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися зі звітом про стратегічну екологічну оцінку проєкту документу державного планування детального плану території – Великодимерська селищна рада Броварського району Київської області, за адресою: вул. Бобрицька, 1, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442.

ґ) із проєктами звітів можна ознайомитись на офіційному сайті Великодимерська селищна рада Броварського району Київської області – https://vdsr.gov.ua/.

Відповідно до ст. 12 Закону «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто від 30.09.2020 року до 29.10.2020 року включно. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: із наявною екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна ознайомитись у Звіті про стратегічну екологічну оцінку проєкту документу державного планування детального плану території на земельну ділянку земель комунальної власності площею 24,5967 га кадастровий номер 3221281201:01:110:0003 для уточнення положень генерального плану, планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації  частин території забезпечення комплексності забудови території майнового комплексу заводу ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лтд» в смт Велика Димерка 51-й км Санкт-Петербурзького шосе, Київська область, Броварський район, який розміщений на офіційному сайті Великодимерської селищної ради –https://vdsr.gov.ua/.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада