ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення Великодимерської селищної ради «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території населених пунктів Великодимерської об’єднаної територіальної громади»

 Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради, відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Великодимерської селищної ради «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території населених пунктів Великодимерської об’єднаної територіальної громади».

Стислий зміст регуляторного акту.

 Проект регуляторного акта спрямований на удосконалення процедури видачі дозвільних документів на порушення об’єктів благоустрою на території Великодимерської об’єднаної територіальної громади з метою упорядкування та контролю за проведенням земляних та ремонтних робіт, що здійснюються з порушенням об’єктів благоустрою.

Підставою для розробки проекту рішення є Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про благоустрій населених пунктів», Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та постанова Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року № 870 «Про затвердження Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів».

Строк дії регуляторного акта необмежений, з можливістю внесення до нього змін та його відміни, у разі зміни чинного законодавства та з інших причин.

Спосіб оприлюднення регуляторного акту: з текстом проекту регуляторного акту можна ознайомитись на сайті Великодимерської селищної ради:  www.vdsr.gov.ua.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта приймаються письмово впродовж місяця з дня оприлюднення регуляторного акта за адресою:   Київська обл., Броварський р-н, смт. Велика Димерка, вул. Бобрицька, 1, кабінет  № 3, телефон для довідок:  04594-6-76-03 або на електронну адресу: otg@vdsr.gov.ua  з поміткою «пропозиції щодо проекту регуляторного акту для відділу капітального будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури виконавчого комітету Великодимерської селищної ради»

Виконавчий комітет

Великодимерської селищної ради


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада